| iuandfto a întrebat:

Am de facut un proiect la istorie. As vrea sa-l fac despre cruciade. E o intrebare mai stupida dar : de unde pot sa fac rost de poze? N-am imprimanta, n-am carti acasa despre asa ceva si in manualul de istorie pozele sunt naspa.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca dai o cautare pe internet cu "cruciade" precis o sa gasesti multe materiale, inclusiv poze ale unor tablouri privind cruciadele. De asemenea poti gasi documentare privind subiectul, ori chiar filme artistice, de unde sa descarci imagini. Succes si numai bine!