| andreia1999 a întrebat:

Am facut un power point pentru ca am un portofoliu de facut la istorie, in fine, si vreau sa-l pun pe stik, pentru a ma duce la xerox sa-mi scoata(eu n-am imprimanta acasa) dar as vrea sa stiu cum sa fac pentru a arata ca o imagine(o foaie) pentru a putea pune pe stik si aia de la xerox sa scoata imediat.

P. S.

Răspuns Câştigător
| Tiooo a răspuns:

Pai uite cum poti face:
1. Daca ai Windows 7 poti cauta in bara de start programul Snniping tool si sa pastrezi in bara power point, iar acest program intr-un fel iti captureaza imaginea respectiva.
2. Daca ai programul de editat photoscape poti da la Screen capture sau Capturare si iti face poza la pagina respectiva.
3. Poti face poze cu un aparat la fiecare pagina daca are o rezolutie buna camera.
Sper ca te-am ajutat.
Funda? Te rog multtt!happy