| Alexannderrr a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Trebuie sa fac un proiect pentru scoala, cum nu am imprimanta am auzit ca daca pun niste poze pe un stick, pot sa ma duc la xerox sa-mi traga pozele.
Este adevarat? Daca da cam cat ar costa 3-4 poze? Multumesc mult. Cel mai bun raspuns funda love struck.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este adevarat si nu costa mult [nu mai stiu preturile]

| Fu7ure a răspuns:

Da se poate, si cred ca ar costa 10-20 bani. Nu e asa scump big grin Funda

| SilviutzaECeaMaiTare a răspuns:

Normal ca e adevarat. multi fac asa.costa vreo 1 sau 2 lei(in caz ca-ti cer mai mult i-ati si tu mai mult la tine)