| Cataa9 a întrebat:

Am descarcat Google Earth dar cand il deschid spune:Unknown Installer Error.
Ce sa fac? sad
Fundaa! big grin

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna'! Nu e bun kitul de instalare al programului.Descarcal pe acesta: http://google-earth.en.softonic.com/download
Sper ca am putut sa te ajut.

| Lucrian a răspuns:

Probabil ca s-a produs o eroare in timpul descarcarii. mai descarca-l o data

| geosweet a răspuns:

Si eu am google earth si din partea mea e ft bun daca iti apare o eroare ori nu esti conectata la et ori inchizi casuta cu eroarea si iti vezi de treaba ...eu asa fac. funda?:X