| AlexUnder a întrebat:

Am doua conturi pe TPU, nu gasesc unde trebuie sa intru pe celelalt, dau funda. ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

In chenarul portocaliu unde scrie Vizualizare profil, Editare date logare, etc... ultima categorie e log out dai acolo si iesi de pe cont apoi il scrii pe celalalt. Funda? Mersi

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! Deci in primul rand te duci in stanga in chenarul cu portocaliu sus si pe ultima liniuta de jos scrie Logout. Apesi acolo! Apoi te autentifici pe celalalt cont! Funda?