| DaDuSH a întrebat:

Am downlaodat sims 3 ambitions, l-am instalat si cand sa il deschid zice ceva de sims 3(am si sims 3) am sters sims 3 apoi nu a mai mers nici ambitions. Trebe sa le instalez amundoua in acelasi folder?

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

1)Instalezi Sims 3
2)Vei gasi Sims 3 Launcher si instalezi add-on-urile(ele iti pregatesc Sims 3 pentru Expansion Pack)
3)Instalezi Ambitions.
Tu ai updatat Sims 3 pentru Ambitions? Ia incearca, fara add-on-urile ulterioare nu-ti merge nici un Expansion Pack.