| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Am o problema in legatura cu sims 3, m-am hotarat sa-l instalez, mergea bine, imi placea, asa ca am luat si sims 3 ambitions. L-am instalat, a mers, dar cand se incarca dureaza cam 20 de minute iar cand dau o comanda simsului dureaza 5 minute pentru a o executa. El este instalat in C, am destul spatiu acolo, nu cred ca asta e problema.
Cum sa-l fac sa mearga mai repede?

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Cauta pe internet un patch pentru joc. Scrie "sims 3 ambitions patch" si incearca. bafta!