| Assassins a întrebat:

Hei.Am instalat sims 3 ambitions bun o mers si zice nu stiu ce sa fac un update la launcher.Deci cum fac update? As vrea un tutorial pe youtobe daca se poate sau daca nu sa imi explicati. Funda

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut!
Nu stiu daca raspunsul meu poate fi sigur, dar incerc sa te ajut.
Uite ultimul update aparut "The Sims 3: Ambitions Patch 4. 6. 6"
Il poti descarca de aici: http://games.softpedia.com/get/Patch/The-Sims-3-Ambitions-Patch.shtml
Dupa, il executi si il instalezi in mod standart.
Daca nu merge mai copiaza crack-ul o data in folderul cu jocul.
Bafta!

| AddaXD a răspuns:

Poti vorbi cu userul Nini de pe TPU, ea m-a ajutat si pe mine sa imi instalez sims 3 si merge. happy

| georgica34 a răspuns:

Scriu pe net sims 3 update to version pe care o vrei from the version nu stiu care... gasesti oriunde dupa care rulezi si gata