| anonim_4396 a întrebat:

Am facut si eu o trasnaie. Am blocat pe un prieten pe contul de facebook si acum l-am deblocat numai ca trebuie sa-i cer din nou prietenia. Alta varianta nu este ca sa nu stau sa-i cer din noua prietenia? Ofer funda, cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| FacebookManiac a răspuns:

Hei!
Nu.
Trebuie sa-i dai din nou request.E la fel ca atunci cand dai ignore pe mess.
Pa...

4 răspunsuri:
| chrystyan21 a răspuns:

Ba unii dintre voi cred ca sunteti cu capu, ori nu stiti sa cititi, ori raspundeti si voi sa va bagati in seama. Nu am zis ca ma ascund sau ceva de genu a fost ceva din greseala si atata tot, iar
"AlexanderSasha" ai grija ce scrii ca eu nu te-am jignit cu nimic. Poti sa zici tu cat vrei ca nu ai vrut sa scrii ce ai scris ca degeaba.

| chrystyan21 a răspuns:

Macar ai bunul simt si modifica ce ai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te ascunzi sa vada ca l-ai sters esti praf
mai bine spune-i ca din greseala
sia sa amre branza nu e ca sa accepte
2 secunde si sunteti homo friends again
sorry home friends again rolling on the floor
sorry again.

os a fiti PRIETENI din nouhappy

| Lore1000 a răspuns:

Du-te cu un buchet de trandafiri, ciocolata si canta-i o serenada