| ingerash_6577 a întrebat:

Mi-am blocat un prieten pe facebook azi. Si l-am deblocat, dar nu imi da voie sa ii dau cerere de prietenie. Pot face ceva?

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat, daca nu mai poti sa dai cerere, banuiesc ca esti blocata pentru un anumit timp de zile. Tebuie sa astepti, altceva nu ai de facut. Dar spune-i prietenului tau sa te adauge el la prieteni.

| mmsdjs a răspuns:

Ar trebui sa astepti un timp pana cand vei putea sa trm happywinking

| ancaroxy01 a răspuns:

Trebuie sa astepti un anumit timp, cat iti spune. Nici prietenul tau nu iti poate da cerere. Mi s-a intamplat si mie big grin Deci nu poti face nimic, doar sa astepti. Iti urez noroc! :* :* Pa-pa, somnic pufos happy