| Rose9 a întrebat:

Am facut un filmulet cu povestea mea. Cum vi se pare povestea? Dar filmuletul?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| miha_6184 a răspuns:

Povestea mi se pare foarte trista dar sa stii ca ai facut ce trebuie. Baietilor le trebuie un timp ca sa-si dea seama ce pierd si dupa aia cand relizaeaza ca o vor inapoi este prea tarziu. Si filmuletul m-a facut putin sa plang di cauaza melodiei bravo pentru ce ai facut este foarte frumos. TINE MINTE NU MERITA SA PLANGI PT NIMENI DCA CINE PLEACA TINE CAPUL SUS SI GANDETETE CA ALTCINEVA MAI BUN VA APAREA

1 răspuns:
| yomikutzaskumpy a răspuns:

Cam trista povesteasadpacat ca nu mai sunteti impreunasad
is superba mel de pe filmulet si filmuletu bine intales