| Ezyo a întrebat:

Am făcut un slideshow powerpoint cu sunet cu Powerpoint 2007, l-am salvat compatibil cu Powerpoint 2003, dar la redare pe Powerpoint 2003 nu are sunet.Pe cel care am făcut, merge bine, cu sunet. Care o fi problema?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Poate e si ca nu ai pus melodia in acelasi folder cu power pointul, chiar daca ai salvat-o in point, tot trebuie sa fie langa point ca sa o poata reda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai grija la exxtensia sunetului caci 2003 nu citeste (reda) decat sunetul cu extensia.wmv