| marius577 a întrebat:

Am o intrebare : Am facut o prezentare in powerpoint 2003 pentru ora de Istorie de la scoala.
Problema este ca profesorul are powerpoint 2007.Va rula prezentarea chiar daca este facuta in 2003?
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Va rula fara nicio problema. Versiunile noi nu pot fi citite de cele vechi, insa invers nu e absolut niciun impediment happy Succes!

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Va merge fara nici o problema, Office 2007 fiind mai nou, poate deschide si fisiere facute in 2003.

| Magnific a răspuns:

Va rula fara nici o problema happy testat de mine, ce nu ruleaza este invers 2007-2010 in 2003 pentru ca Powerpoint-ul nou are unele efecte sai altele ce 2003 nu le are si nu va functiona big grin

| TéÐÿ a răspuns:

Nu va rula!? asa ca faco in pp 2007

| TéÐÿ a răspuns:

Nu va rula!? asa ca fa-o in pp 2007