| mihaela999 a întrebat:

Am fost banata permanent pe forumul de la ladypopular pentru multicont.eu ce trebuie sa fac ca sa scap?

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Simplu, sa iti inveti minte si sa respecti regulile data viitoare, cine te-a pus sa faci mai multe conturi? O solutie ar fi sa-ti faci un alt cont pe un IP Diferit decat acela care ti-ai facut tu contul la celelalte care ai fost banata, si Alt E-mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa citesti regulamentu inaintelaughing acum nu mai ai ce facewinking

Întrebări recente