| annk_6204 a întrebat:

Ce inseamna "banat" pe ladypopular? Explicati va rog! Nu stiu de ce dar sunt banatasad

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna annk!
Banat inseamna ca nu ai voie sa intri pe cont daca ai injurat membrii, daca ai abuzat de site etc etc
Sper ca ai inteles. Daca mai ai nelamuriri da-mi un mesaj privat!

6 răspunsuri:
| unknownboy a răspuns:

Esti banata adica contul tau este blocat. Nu mai poti folosi doar daca iti scoate banul big grin. Banul il primesti la incalcarea unor reguli cerute de ei gen limbaj. Funda :S?

| Kiddc a răspuns:

Banat inseamna ca ti s-a interzis sa intri pe contul tau...in mod normal se baneaza useri deoarece fac ceva gresit. Depinde, poate sa fie banare pentru totdeauna sau doar pentru o perioada de timp, limitata.Aiutea sa-ti faci alt contpoate nu vrei sa astepti pana trece banarea sau daca este definitiva...mai bine sa-ti faci alt cont si sa fii mai atenta de data aceasta big grin

| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.
Poate ti-ai facut mai multe conturi, poate ai vorbit urat, ai cersit voturi etc.

| deea_3819 a răspuns:

Nu mai poti nitra pe el dar poti sa mi-l dai mie ca mie mi-a scris pe lady de tine ca trebuie sa mi-l dai si am vazut ca esti membra aiici tr un mss privat

| Andreea_2296 a răspuns:

Azi am intrat pe el si nu am incalcat regulile dar totusi contul meu este banat nu pot intelege de ce

| Kimy_6251 a răspuns:

Ai incalcat regulile si ti-o inchis cotu funda?