| me1234_7666 a întrebat:

Cum pot sa-mi recuperez contul pe ladypopular dupa ce am fost banata?

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Sh eu am fost banata laughing
de 3-4 orihee hee
Nu iti face grizi iti da un termen pana la cat o sa fii banata eu de obicei am fost de la 6 ore chai r la 1 zi laughing

Nu imi face griji ca poti sa iti flo incontinuare contul doar ca de fiecare data cand esti banata o sa iti ia o anumita suma de bani crying
Mie mi-a luat 100 $ la fiecare banare laughing

Sper sa iti,, recapeti,, cat mai curand contul sh sarbatori fericite!

P. s plzz mult funda :*

1 răspuns:
| alisha19 a răspuns:

Si eu am fost banata.
O sa iti recuperezi contul.Stai linistita.In cateva ore sau o zi o sa il ai inapoi. Te pup.