| Marco54 a întrebat:

Am iesit recent dintr-un grup de pe facebook, si acum vreau sa intru inapoi dar adminul nu mai poate pentru ca ii apare mesajul urmator :
"You can't add an old member of the group who hasn't requested to join the group again."
Pot sa fac ceva ca sa ma lase sa intru din nou?

2 răspunsuri:
| Biggiesan a răspuns:

Și ce? Crezi că ai pierdut mare lucru?

| andreius345 a răspuns:

Pai cred ca nu mai merge uite ce scrie pe mesaju care l-ai zis:Nu aveţi posibilitatea să adăugaţi un membru vechi al grupului, care nu a solicitat să se alăture grupului din nou.