| totzipentru1 a întrebat:

am creat un grup pe facebook iar acum cand intru pe el nu mai imi apare nimic si imi scrie "You are unable to see the contents of this group because you are no longer a member.". Spuneti-mi unde trebuie sa dau ca sa il sterg cu toate acestea ceilalti membrii ai grupului il pot vedea.

1 răspuns:
| Blade82 a răspuns:

Nu ai pus din greseala pe cineva la administrare cu tine si te-a dat afara? Sau te-ai dat singur afara din el. Nu cred ca mai ai ce face!