| Pandicorn123 a întrebat:

Am inceput o poveste pe wattpad si am nevoie de ajutor... Cum sa pot face mai multe parti intr-un singur capitol? Dau funda va rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Ce intelegi prin 'mai multe parti'? laughing Fa pur si simplu noi paragrafe, nu te complica. Lasa-mi un link cu povestea cand ai scris cate ceva, sunt curioasa, bafta si numai bine! happy

| Pandicorn123 explică (pentru ApofissPapaya):

Gata, am reusit ceea ce voiam. mersi oricum. si, uite aici linkul, nu cred ca iti va placea dar ma rog. imi zici parerea ta dupa ce termini :) http://www.wattpad.com/story/5724312-they-don%27t-know-about-us