| Strongman a întrebat:

Am inceput sa joc Marvel ultimate alliance si imi merge jocu foarte sacadat. Am urmatorul sistem: win 7, procesor intel dual core e2200 pe 2.2 ghz, 2 gb ram si placa video ati radeon hd 3450 de 512 mb? DAu funda! De ce imi merge asa?

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Marvel - Ultimate Alliance ----
system:
Pentium 4 2. 0 GHz or equivalent
RAM:
512 MB
Video Memory:
128 MB

vad ca le indeplinesti pe toate, ar putea sa fie de la win 7 consuma resurse intr-o rata medie thinking
sau poate ai 2 antivirusuri functionale? sterge unul din ele
sau alte 2 -3 programe care funcioneaza paralel
da-i o devirusare, un anti malaware, un defragment thinking etc
iti dau eu cateva programe
AVG 2011 free/full daca gasesti licenta
AVG PC tuneup