| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa fac niste conturi pe id-ul meu, dar niciodata nu primesc e-mailul de confirmare. Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Nu mai face atatea conturi, deoarece iti ingreunezi ID-ul.Nu trebuie sa primesti e-mailul de confirmare, deoarece ti-l confirma automat.
Pa, pa.

| Serqet a răspuns:

Salut! Te`ai uitat in foldere? Daca da, cred ca trebuie sa-ti schimbi adresa de messenger.O zi buna!

| AlecsLexx a răspuns:

Probabil nu ai scris @yahoo.com, sau casuta de mail respectiva. In Spam/Bulk ai cautat?

| gcristinel21 a răspuns:

Conturi unde? Verifica si folderul de spam/bulk, poate email-ul se afla acolo. Eventual poti incerca alt serviciu de mail, in caz ca folosesti yahoo (gmail de ex.), uneori anumite site-uri nu agreeaza adresele de yahoo.

| anonim_4396 explică (pentru gcristinel21):

Pai am incercat sa imi fac cont pe facebook de pe id-ul asta si nu am primit e-mailul de confirmare. Apoi am incercat sa imi schimb contul de pe TPU de pe un id pe asta si iar nu am primit nimic. Pe jocuri daca incerc sa imi fac cont tot nu primesc e-mailul de confirmare. Cineva a zis ca mi-a trimis un mesaj cu nu stiu ce chestii si eu nu am primit nimic. Am cautat peste tot, dar nu este nici un mesaj in afara de cele de la yahoo, de atunci cand mi-am facut id-ul.

| gcristinel21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci incearca sa iti faci cu incredere cont pe www.gmail.com