| Aly13 a întrebat:

Am incercat sa fac un video in Movie Maker, dar as vrea sa si scriu ceva pe poze... dar nu stiu cum. Deci cum scriu in Movie Maker? happy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire la urmatorul video http://www.youtube.com/watch?v=qUyk5xavvvw si poate se va lega ceva de tine. :)

| Aly13 explică (pentru Ronnix):

Multumesc, foarte folositor laughing

3 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Ia-ti corel video studio

| Miha_Mihaela_1998_6Ij7 a răspuns:

Aly, daca vrei ca in videoclipul tau sa apara poze cu scris, trebuie sa editezi pozele pe telefon sau pe calculator, de preferabil in Paint in sectiunea: Text, le salvezi si le pui dupa aceea in videoclip.