| ubitzika a întrebat:

Am incercat sa imi fac cont p youtube dar am ajuns undeva unde imi spune sa scriu nationalitatea si sa bag numarul de telefon si am bagat nr si nu ma lasa ce trebuie sa fac? va rog mult spuneti-mi:*:*:*

multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Incearca din nou...eu am mers pe prima pagina a youtube unde se cere sa-ti faci un nou cont si nu se cere nici un nr de telefon...se cere username adica un nick=pe urma ca esti din Romania; pe urma data nasterii; female click ca esti femeie; si pe urma click accept ca accepti termenii de a fii pe youtube adica ca nu postezi videouri ce incalca legea.

| mada12 a răspuns:

Ai scris nationalitatea? Ai grija.pe youtube isi pot face cont doar cei peste 18 ani(daca nu cumva vrei sa minti)laughing

| Ruxy a răspuns:

Ai incarcat sa introduci nr de telefon cu prefixul Romaniei? +0...
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar treaba cu numarul de telefon te taxeaza cumva?