| xr3Belx a întrebat:

Salut lume! Cum pot sa imi creez cont pe youtube fara sa imi scriu numarul de telefon? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Linistit iti poti scrie numarul de telefon. Nu se intampla nimic.Si eu am cont de aprox 2 ani si am scris numarul de telefon. Nu-l va afla nimeni, stai linistit. Si.nu cred ca`ti poti crea cont fara sa-ti scrii numarul de telefon!

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pur si simplu!
Cand iti creezi un cont pe You Tube nu iti trebuie numarul de telefon!

| denis_6667 a răspuns:

Imi pare rau nu stiu da pune si nr de tel ca altfel nu se poate