| KlaudyaAddha a întrebat:

Am instalat din greseala Toolbar-ul Blingee. Odata cu el s-a instalat si SearchCanvas.Ma enerveaza Search-ul asta si nu stiu cum pot sa scap de el! La Control Panel/Add or Remove Programs am cautat si nu apare acolo.Alta metoda prin care o pot sterge? Va roooog! Ma enerveaza la culme! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: Tools/Manage Add-ons/Enable or Disable Add-ons, clic pe respectivul toolbar, apoi bifezi Disable si dai OK. Succes!

6 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Am aceeasi problema! Daca reusesc sa-l sterg iti voi spune :*

| KlaudyaAddha explică:

Multumesc ca mi-ati raspuns dar nu apare nicaieri.
@Anonim, am setat de mult pagina de star ca fiind Google, dar tot apare search-ul ala mereu cand deschid Mozilla sau cand vreau sa deschid New Tab. crying

| dyannee a răspuns:

Dai la Start-->All Programs si poate gasesti acolo!

| teodoram a răspuns:

Emily Osment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unelte > optiuni > pangina de start si acolo scrii www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Start-->All Programs si poate gasesti acolo!