| andrey2010_2701 a întrebat:

Am instalat hamachi si imi cade internetul din 5 in 5 minute dau funda celui care imi raspunde plizzzzzz

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Depinde ce fel de conexiune ai. Vezi cum e setat prin hamachi. Ca idee... fa sa fie principala conexiune cea care o ai la net. Iar hamachi sa nu aiba asa mult acces. Apropo vezi ca nu toate versiunile sunt bune la hamachi. Era pe net undeva o discutie cu versiunea recomandata. Eu o foloseam pe : 2.0.3.89

0 răspunsuri:
Întrebări recente