| Dan_Kkl_1997 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi mearga internetul foarte bine! Adica: am wireless si un calculator si laptop. Problema este : Internetul merge foarte greu si cade din 2 in 2 minute! Ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ghideaza-te de aici, poate te ajuta: http://www.epasystems.ro/router-tp-link-tl-wr841n-probleme/

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai exact unde iti pica netu? Pe PC, pe laptop, unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga mai intai internetul direct in laptop si vezi ce viteza ai.Intri pe site-ul de unde ai internetul si trebuie sa ai o optiune de verificare a vitezei retelei tale. Daca acolo e viteza cat e scrisa in contract, revii si pui din nou intrebarea. Daca e vitea mica, e normal ca acel provider nu iti da viteza necesara.