| andrey2010_2701 a întrebat:

Buna TPU acum cateva zile am instalat hamachi si de atunci imi cade internetul cine raspunde dau funda.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Io zic sa stergi de fapt sa dezinstalezi imediattttt hamachiu si sa iti dau un pont:nu mai descarca jocuri cu hamachi sunt cele mai periculoase daca ai descarcat jocu asta e metin2 cu hamachi privat server? daca da incearca asta e cel mai bunnnnn hammermt2 scrii fix asa pe google si dai la hammermt2-acasa si dai registru dowloand a si super tare 90%e in romana din 100%%fundizta?

5 răspunsuri:
| cata416 a răspuns:

Dezinstaleazal

| DaVà a răspuns:

De la hamachi never. Uita-te la banda si ai net mobil sau de la Vodafone, Orange etc?

| Ciprian16 a răspuns:

Am avut si eu si tot asa mi s-a intamplat eu l-am scos [hamachi nu netu laughing]

| Or4ng3 a răspuns:

Exact aceeasi problema am avut-o si eu, am folosit hamachi pentru a ma putea conecta la servere private de metin si cadea foarte des netul, sfatul meu este sa il dezinstalezi pentru a evita alte situatii neplacute happy

| Or4ng3 a răspuns:

Exact asa patesc si eu parerea mea este ca trebuie sa dezinstalezi hamachi pentru a evista alte situatii neplacute