| Sofffie a întrebat:

Am instalat sims 3 si imi papare cam asa in vreau sa il deschid: Re-enter and verify your registration code
please carefully re-enter the entire code found either in your confirmatio email, your game manual\product packaging, or game card.

CE trebuie s afca?

7 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nu stiuh

| Sofffie explică:

Sa fac*

| Sofffie explică:

Si unde il copiez?

| RealLife a răspuns:

Daca ti l-ai descarcat de pe net iti trebuie crackul.si il pui in sims 3 etc.bin si il inlocuiesti

| xD a răspuns:

Copiaza crackul tongue

| Aliiiiiiii a răspuns:

Am si eu sims 3.Iti trebuie crack.Eu am copiat TS3 unde am instalat jocul si il pui peste si o sa te intrebe ceva si ii dai yes si apoi merge.

| ILied a răspuns:

Iei un crack de pe net, copiezi ce e in el si il pui in:
...Sims 3\Game\Bin.