| pawlyk a întrebat:

Sal TPU.am instalat fifa 09 si inainte de a se termina instalarea imi scrie:"re-nter and verigy your registration code.please carefully re-enter the entire code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card."si imi da un codbig grinWGYKGXP4F43G4F27RLD. ce trebuie sa fac. da stiti nu ezitati sa-mi spuneti.mersi si funda

1 răspuns:
| geo675 a răspuns:

E legat de contul tau online si codul ala trebuie sa-l folosesti pentru al creea.