| BubblesDoubleS a întrebat:

The Simns 3 nu mergesad L-am instalat acum am o problema la deschidere. cand dau sa intru apare scris asa:
Re-enter and verify your registration
Please carefully re-enter the entire code found either in your confirmation email you game manual/product packaging, or game card si codul scris mai joc. dau done cu codul scris acolo si tot reapre chestia asta.

4 răspunsuri:
| BubblesDoubleS explică:

Problema asta e rezolvata am intrat pot sa joc dar ciudat e ca cam la fiecare 1 min sau doua jocul se da singur in bara de start straight face

| Stitch92 a răspuns:

Cauta un serial key pe google.

| BubblesDoubleS explică (pentru Stitch92):

Am rezolvat asta, era crack-ul...acum e alta..de fiecare data cand joc la fiecare 1-2 min se da jocul in bara de start singur.

| Stitch92 a răspuns (pentru BubblesDoubleS):

Este din cauza windows-ului.