| cribus a întrebat:

Am inteles ca nu se poate sterge contul de pe acest site...ca eu as vrea sa ma retrag...

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ar fi pacat sa te retragi. Ar disparea si toate raspunsurile tale... daca ti-ar fi sters contul. Unele dintre ele pot fi in continuare de ajutor altora. Totusi daca vrei sa te retragi si neaparat sa iti stergi si contul eu ma gandesc ca se poate - daca le spui la admini. Te-as ruga sa te mai gandesti, insa, mai bine fa doar o pauza.

7 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Nu se poate sa se stearga contul, daca nu mai vrei nu mai intri. Normal ar fi fost sa se stearga.

| kh1ss a răspuns:

Ba se poate sterge
ii dai un email ralucai... si ea iti poate sterge contul
dar dc sa te retragi? :p

carla
| carla a răspuns:

Da, Cribus, scrie-le adminilor cred ca iti pot sterge contul. Oricum, cel mai bine te pot sfatuii ei.

| sergiu2525 a răspuns:

Pur si simplu nu mai intri pe site nu trebuie sa te retragi.aici nu e politie, nu te ancheteaza nimeni daca nu mai vii.

| cribus explică:

Rebok dragule...invata sa mananci musli.

| cribus explică:

Va multumesc tuturor ...la inceput cand am dat peste acest site m-am bucurat, la majoritatea intrebarilor la care am raspuns au fost din experienta mea...nu am vb urat sau la misto cu nimeni, nu m-am certat cu nimeni... dar cand vad ca la intrebari srioase se raspunde in bataie de joc...si la intrebari aiurea fff serios nu stiu la unii l-i se pare normal...si cand mai esti luat la misto de un pusti...

| bety44 a răspuns:

Ce pacat