| Roxy_6922 a întrebat:

Am o prietena care vrea sa isi stearga contul TPU. Cum isi poate sterge contul big grin?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trimitand o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact.
I se va sterge contul in cateva zile.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o singura modalitate: sa scrie un mesaj din CONTACT, sa dea URL-ul si sa solicite administratorului sa-l stearga. Numai bine!

| MenInShadow a răspuns:

Nu poate. Cel putin eu nu am putut... doar sa dea un anunt sub forma de intrebare, ca se retrage de pe contul ala. Cum am facut eu cu altul al meu, caruia i sa aflat parola. Am pus o "intrebare" si am zis: Parola contului meu a fost sparta, si nu vreau sa jignesc lumea pe TPU. ma retrag de pe contul asta si o sa revin cu alt cont, cu numele de... " sau vezi si tu ce mai scrii acolohappy funda pls? :X

| FoarteLetargic a răspuns:

Intra in CONTACT si trimite un mesaj adminului, cu rugamintea de a sterge contul.
Funda?happy

| Patrăţel a răspuns:

Sus , in partea dreapta gasesti optiunea CONTACT. Dai click si trimiti cererea ta catre administratori .