| misu2315 a întrebat:

Am intrat in sfarsit in vacanta. Ce carte de gen aventuri sau film imi recomandati?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Eu acum in vacanta.am de gand sa citesc: Roata timpului, Seria Twilight si Academia vampirilor.
Funditaalove struck! plz

| roooxy_5474 a răspuns:

Carti nu cred ca ai sa citesti tu.trebuie sati placa si sa ai rabdare.cred ca ai sa te dai pe filme big grinbig grinbig grin
carti iti pot recomanda o groaza smugsmugsmug. lasa-mi un mesaj siti spun daca vrei intr-adevar tonguebig grin

| vladsoare a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-aventura/

Nu uita de seria Pirates of Caribbean!