| rafy a întrebat:

Am jocul farming simulator si cand cumpar un utilaj nou dispare ceasul de pe dreapta si butoanele pe care trebuie sa pornesc tarctorul si alte chestii cum fac sa apara inapoi? multumesc

3 răspunsuri:
| funnymantm a răspuns:

Exista o chestie numita "tutorial". ori asa e facut jocul, ori are un Bug in sistem. sincer n-am auzit de jocu asta. e fain? tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da apesi pe enter din dreapta jod 0 de jos sau f1 mersi/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci prin spatele fermei site duci putin la dreapta si ii dai inainte