| incandescentul a întrebat:

Am luat de curand de pe net serialul tog gear facut in Romania. stie cineva unde ii gasesc subtitrare? >>--- asa se numeste serialul: Top.Gear.S14E01.Romania.DC.BDRip.XviD-aAF

Răspuns Câştigător
| bigdady a răspuns:

Cauta aici o subtitrare care sa se potriveasca http://subtitrari.regielive.ro/top_gear-7556.html

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De fiecare data cand vei avea nevoie de vreo subtitrare, intra pe www.subtitrari.exsto.ro. Aici gasesti toate subtitrarile aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Bafta!

| Sofffie a răspuns:

Daca ai rabdare il mai iei odata dupa www.filmealese.com si are si subtitrarea. Dar dupa nume e cam complicat nu stiu daca o sa il gasesti.

| incandescentul explică:

Pe filmealese nu exista top gear

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mareti dracu de mincinosi nu este nici un site