| larrii a întrebat:

Am modificat cateva poze in powerpoint ( cu rame, umbre etc) si am facut un fel de colaj.Cum pot salva imaginea? daca fac printscreen iese neclara si mult prea mica poza la imprimanta. multumesc!

4 răspunsuri:
| larrii explică:

Am rezolvat, multumesc oricum happy

| Aide a răspuns:

Poti incerca ceva : Descarca photoscape, iar apoi cand intri in el ai acolo un fel de cerc in care scrie : EDITEAZA, COLAJ... CRUPONEAZA dai cruponeaza(crop-daca e in engleza) si alegi zona ppe care vrei sa o decupezi si ta-dam GATA happy

| WWESuperFan a răspuns:

Trebuie sa dai sus in stanga la salvare, sau ar trebui sa iti apara cand dai X ca sa iesi.
Ca sa o scoti la imprimanta apasa Ctrl+P

| larrii explică (pentru WWESuperFan):

Dar slide-ul in sine nu il pot salva ca imagine?