| KawaKiira a întrebat:

Am nevoie de ajutor! AM fost la o prietena si lucram un proiect, la care am folosti lac de ungii verde. Eu m-am patat pe hanoracul meu verde cu el( e o pata mica) si nu stiu cum sa fac sa o scot. Urgent. Arigato si funda + vot

Răspuns Câştigător
| SarahParker a răspuns:

Incearca cu acetona slaba, acetona slaba e aia roz, o gasesti in magazine ca cea incolora cu ceva albastu pe ea distruge tot hanoracul, dar mai e una incolora si slaba cam la 1 leu ca cele ieftine nu au asa de multa tarie, dupa care dai si tu cata cu ferry si lasa-l sa se inmoaie

5 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Prostia fetelor big grin

| ruzycciocolata a răspuns:

Incearca sa freci pata cu grija cu acetona. Daca e mai mica poti pune acetona pe o bucatica de vata si sa o tii pe hanorac pana se usuca vata, apoi speli normal.

| Avaya a răspuns:

Poti incerca acetona dar nu stiu din ce material e hanoracul si poate sa il decoloreze happy

| Lolll a răspuns:

O poti baga la spalat.Depinde si ce culoare e daca e alba o poti baga in clor...

| gabytza95 a răspuns:

Acetona e singura solutie.