| Ge0rgika a întrebat:

Mi-am patat blugii cu ulei si nu stiu cu ce sa scot pata. Aveti vreo sugestie?

5 răspunsuri:
| AprilSundayMorning a răspuns:

Am auzit ca nu poti decat atunci in momentul in care iai patat sa pui sare pe ei in rest singurul lucru pe care poti sa il faci e sa ii duci la tratament chimic la curatatorie

| heiii a răspuns:

Mda.poti incerca cu spirt...sau cu vanish. este foarte bun...isi merita pe deplin reclama.bafta!

| illegalb0y a răspuns:

Nu ai invatat la chimie k petele de ulei se scot q alcool etilic?(spirt)big grin

| alexandra_8523 a răspuns:

Dai la curatat laughing

| RebeMJJ a răspuns:

Poti folosi servetele speciale care atrag mirosul si mizeria, poti aplica inainte de spalare un spray pentru pete persistente, de la orice firma ( Ex. Amway) sau un dero, silan puternic. Cam asa mi-am scos eu pata de smoala de pe blugi. Succes! Funda?!winking