| ADRYangel a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Mama a cumparat azi un suc pepsi si pe capac scria ca am castigat o doza de suc pepsi... Unde trebuie sa ma duc ca sa imi iau doza?

8 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

La un Super-Marketwinking (Nu incerca la Mini-Marketu' de la colt ca aia nu au)

| me1oo a răspuns:

Pai normal ar fi sa te duci de la magazinul de unde ai cumparat sticla dar tot cu bon

| PinkAngel20 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu te duci de la magazinul de unde ai cumparat sucul sau cred ca la orice magazin, si arati capacul. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| Melyssuka a răspuns:

Tot in magazinul de unde ai cumparat si prima doza de pepsi de unde a cumparat-o mama ta sa mearga sa duca capacu sa-i arate ca a castigat si o sa-i dea doza! Fundita plz?puppy dog eyes

| Deleb a răspuns:

La un simplu magazin.

| Bitzy a răspuns:

Te duci la magazinul de la care ai achiziționat produsul câștigător!big grin
Succes! Sper să fie bună doza!winking

| Updew a răspuns:

Buna, nu toate magazinele participa la promotie. Intra pe pagina de Facebook, Pepsi Romania. Vei gasi acolo lista magazinelor. Stiu ca si Carrefor si benzinariile Mol sunt centre de premiere. Dar mai bine intri pe pagina lor si ii intrebi, iti vor raspunde sigur.

| ADRYangel explică:

Misiune incheiata...