| DΣΣΔ a întrebat:

Am cumparat o sticla de pepsi twist lemon si sub capac scrie ca am castigat o doza de colectie nu stiu cum sa ma uit la cod sunt niste cifre imprastiate sub capak dar nu cred ca acela e codul cine poate sa ma ajute ii dau funda... mersi anticipat
scuze de categorie

1 răspuns:
| mihaelamiki96 a răspuns:

Buna! daca pe capac scrie ca ai castigat o doza de colectie nu trebuie alceva decat sa te duci cu dopu la un magazin care are promotia si sa le dai dopu, atat, si ei iti vor da o doza de pespsi (de colectie). Daca pe dop scrie doar un cod atunci trebuie sa bagi codu pe situl lor dar daca e doar codul pe capac o sa fie scrise in ordine cifrele si literele :*