| ღºioanaºღ a întrebat:

Am nevoie de ajutor repede.crying Cine poate sa imi explice si mie cum pot devenii VIP pe imvu fara sa platesc. Stiu ca un VIP poate face si pe altii. CUM? dau fundita pe bune! NEVOIE DE RASPUNS REPEDE!

2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Intreaba-ti prietenii daca sunt VIP si daca da, roga'i sa te faca si pe tine. Spune-le ca le ramai datoare. Sau cauta un VIP acolo pe imvu.winking
Succes.

| Deliiiiiaaa a răspuns:

Acum daca ai cont de începător (noob) intri pe cont prima data. In aceeasi zi iesi si intri înapoi. O sa fi Vip pentru o zi. Daca nu merge si vrei mai mult timp poti încerca un site online. happy Bafta