| KimYume a întrebat:

Am nevoie de cateva sunete mai "ciudate" pentru un colaj de halloween... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Mai este ceva pana in 30 octombrie. poate gasesti ceva pe youtube. nu'mi intra in cap mare lucru decat sa-ti iei Thief 2 The Metal Age, intri in fisierul snd.res pe CD1 (sau poate CD2) cu Winrar, si gasesti tot felul de sunete si muzica asa mai sinistra laughing cu fantome, paianjeni, zombie, muzica de fond asa mai subtila dar foarte bizara. ar fi perfect pentru halloween dupa parerea mea. Dar poate gasesti o solutie mai simpla pana atunci

| KimYume explică (pentru Andrei7520152):

Stiu ca mai e pana atunci laughing multumesc foarte mult pentru raspuns :*

1 răspuns: