| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o sceneta pentru halloween. Ceva horror dar si funny in acelasi timp.Problema este ca nu am idei.sad. ma puteti ajuta?
multumesc mult :* >:d

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Poti sa te dai cu mult ruj rosu la buze, sa te fartezi cu mult negru la ochi si fața cu multa pudra alba, si poti fi o doctorita moarta, poti purta un halat alb, un dres rosu, si niste tenesi.
Bafta!

3 răspunsuri:
| ZOON a răspuns:

Bine ideea asta e si pe youtube dar nu conteaza e facuta de americani ce-ar fi sa va imbracati in personaje din filme horror cum ar fi martin mayers, freedy, jason, chuky sa intrati pe o muzica inspaimantatoare ca mai apoi sa iesiti la un ceai, sau sa va jucati sotron, sau carti http://www.youtube.com/watch?v=diSBTmDJ_do&feature=fvw uitate pana la capat ca e funny nu e nimic de speriat succes

| Progeniturã a răspuns:

Poti face o sceneta dupa filmul Sweeney Todd dar iti trebuie mult timp pentru costume. E potrivita pentru. halloween. Nu e chiar funny dar poti adauga cate ceva amuzant. (:

| Shammal a răspuns:

Te transformi intr-un om cu doua fete, iti pictezi jumate din fata cumva sa descrie partea buna, si jumate sa descrie partea rea iar costumatia la fel jumate intr-un fel jumate intr-un fel; iar cand vorbesti cu cineva ii raspunzi din ambele parti de ex: ce faci? partea buna: bine, contemplam lunabig grin... partea rea: muhaha, te mananc! big grin