| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am nevoie de doua lucruri de la voitongue 1.As vrea sa-mi explicati cum se schimba numele care apare in lista la id pentru ca am incercat dar slabe sanse.2.Dati-mi niste idei cum as putea sal schimb Am doua idei una Cruelalaughing si alta I don't miss missing youhee hee niste prostii imi plac cuvintele opuse gen alb-negru, bine-rau, inger-demon, luna-soare, pamant-cer.vam dat niste exemple ca sa intelegeti ce vreau sa spunbig grin si as vrea sa combin ceva total opus dar nu prea am ideisad

Răspuns Câştigător
| rastafari_2977 a răspuns:

Ideithinking ceva cu atomic sau nuclear sau stiu eulaughing ceva cu prabuseala acolo, pai poti sa faci cum a spus ingerasull99 sau poti sa dai la toata lumea in lista in casuta cu care vorbesti a persoanelor din lista ta ctrl+shift+r iti schimbi numele dai save si gata, e cam greu dar merge iar persoanele respective trebuie sa accepte.

2 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Dulce-amaruie,

| Ingerasull99 a răspuns:

Pai deschizi messengerul
si sus in bara ai tabul messenger
dai click pe el dupa care dai pe My Contact Details, scrie ce iti vine tie! App mie mi-a placut mereu, black angel!