| RyGoLeTa a întrebat:

Voi ce ati vrea sa fiti inger sau demon? De ce?

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Inger,sa fac lucruri bune

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un îngeraș cu, coada între picioare.

| Demise a răspuns:

Nimic, mă mulţumesc cu viaţa de om.

| irbis a răspuns:

Inger si demon. As tese binele si raul intr-o forma noua si as inveli universul intr-o patura asa tesuta.

| KristalPop a răspuns:

Demon. happy
Îl venerez pe Satan, nu-mi prea place să fac lucruri bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om, mai bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demondevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înger.

Răspuns utilizator avertizat
| HellGirl666 a răspuns:

Hey.
Demon laughing. ☺

| SkizoMetal a răspuns:

Demon.

| Alishia a răspuns:

Demon,nu stiu de ce, imi place ideea sa umpli prin infern.

| LanaSpectrum a răspuns:

Prefer sa fiu om...

| andreiboss31 a răspuns:

Inger,sa fac lucruri bunr.

| IoanapSG a răspuns:

Prefer Inger.
Dar nu stiu cum sa zic de ce.

| angel69lover a răspuns:

Inger sa pot avea grija de tinewinking

| Theoryofabook a răspuns:

Demon deoarece este bine sa faci mai mult rau decat bine, hihibatting eyelashes

| Noastra_Pasiunea_1994 a răspuns:

Unii oameni sunt dusi de acasa. dragilor stiti ce inseamna iad?(un loc de suferinta vesnica)iar uni se plangeau de faptul ca e criza, ganditi-va ca iadul e de 100 de ori mai rau ca criza.acolo este intuneric mereu iar la un moment dat innebunesti. doamne avea dreptate papa bine ca anul asta(2013)va fi anul bun adica o sa ne rugam mai mult si sa ne spovedim mai mult.cei care si-au dorit sa mearga in iad nu stiu cum este inseamna ca-s nebunii, posedati. sper ca nu vam suparat dar tin mult la dumnezeu si la sfinti si merg mult la biserica si mie ciuda de raspunsurile voastre crying( ar fi logic ca toti sa vrem sa mergem in cer la urma urmei eu loc de fericire vesnica iar voi il luati ca un loc de tristete ganditi cand dati un raspuns hai cu ingeri