| Dina a întrebat:

Am nevoie de imagini alb-negru(ochi, fluturi etc)pentru a le desena.

Răspuns Câştigător
| blablablablabla a răspuns:

Poti baga pe google la imagini:de ex eyes painting,butterfly painting, cat painting si o sa vezi ca iti da o groaza eu asa am facut si am pictat.mai intai am facut conturul cu creionul apoi am pictat.,,, sau poti sa faci totul in creion colorat, negru...

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Http://www.nou-nascuti.ro/planse-de-colorat/ ( da stiu e pentru copii, dar e un inceput)

Stii ce ai mai putea desena? Tatuaje. Cele mai multe nu au modele anume asa ca poti inventa tu orice, ceva pe placul tau si original.

| Overdose a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&cu=black+and+white