| Merisorr a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru a decora ouale de paste happy. Nu ceva foarte complicat si daca se poate cu poze :*! Mutumesc anticipat happy!

Răspuns Câştigător
| Iulissa a răspuns:

Prima data vreau sa iti urez "Paste Fericit si sa fii sanatoasa"....In magazine sunt niste chesti care pozi sa le pui pe oua..Sunt popze cu Iisus sau de fantaziepoti alege. Sper ca te-am ajutat... Funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KX9 a răspuns:

Mai bine poti sa rupi frunze de leustean...multe si sa o pui frumos pe ou intr-o parte si dupa aia pui hartie creponata peste ou fara ca frunza sa se miste de la locul ei. dupa ce ai pus hartia creponata ( hartia poate fi orice culoare) pui oul in otet sau apa... dupa cateva minute scoti oul si il lasi putin in acea hartie. dupa ce s-au trecut acele minute indepartezi hartia de pe ou si frunza si o sa iasa un model foarte frumos! sper ca sa iti iasa un ou frumos si un Paste Fericit! funda?