| stelinela a întrebat:

Am nevoie de niste jocuri pe echipe pe care le-ati practicat si stiti ca merg, daca ati putea sa ma ajutati as fi recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

-tara, tara, vrem ostas
-fete, filme sau baieti
-floare, floare deschide-te
-monopolys
-statuile
-tomapan
-fazan
-matele incurcate
-tarile
-randunnica, muta-ti cuibul!
-etc, etc...

10 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Frunza, tara tara vrem ostasi tongue
Sau jocuri de generatie noua, counter, quake, unreal happy
Shin.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Depinde si pentru ce grupa de varsta sunt jocurile. Pentru copii mai mici as numi cateva: Randunica muta-ti cuibul; Flori, fete sau baieti; Fazan; Ratele si vanatorii; Zaresc un print calare; Taranul e pe camp; Tata, tara, vrem ostasi;

| covexrobu a răspuns:

Lapte gros am jucat la liceu de ne-am cocosat. baschet fotbal volei, volei cu piciorul sau miuta nu stiu cum sa ii zic altfel.

| simona24 a răspuns:

Gasesti aici http://freeraptor.crazy4us.com vreo25 de jocuri ale copilariei, nu trebuie sa te inregistrezi, de cateva nici nu stiam iar de altele chiar am uitat;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri in echipe se gasesc greu si nu prea pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celulele! Copii vor sta imprastia-ti, intr-un oarecare perimetru, si liderul va striga "Celule de cate n!" atunci, copii se vor grupa cate n, iar cei ramasi pe dinafara, vor iesi din joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tintar
fete filme sau baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca metin2.ro si lupta in echipe cu breazla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baterie baterie stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot vreau cu fotbal