| Sabwy a întrebat:

Am nevoie de opiniile voastre. ce tel sa imi iau? [vreau cu touch]

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Depinde si pretul in care vrei sa te incadrezi.
La ORICE tip de teluri e bine sa-ti iei Samsung sau Apple sau Nokia.
Daca vrei undeva pana in 7-8 mil iti poti lua Corby sau Diva Touch [eu am corby, merge super]
Daca ai un buget mai mare iti poti lua un Samsung Galaxy S sau un Iphone.
Nu iti recomand LG`urile si Sony Erricson`urile deoarece am avut ambele si cedeaza repede [dupa jumate de an].
In legatura cu celelalte marci de teluri [Alcatel, Vodafone, etc], ele sunt fleacuri oh go on. Se strica dupa prima utilizare laughing.

Successss!

9 răspunsuri:
| Sabwy explică:

Am LG cookie

| Micheille a răspuns:

Gaoxinqi fiindca are multe jocuri, are touch screen si taste, muzica+casti, si 4 gb la card de memorie

| Dreamy a răspuns:

Lg cookie, LG cookie fresh...ieftin si f bun!

| Șttefania a răspuns:

Nu iti lua cu touch! Nu face prostia pe care am facut-o eu! Eu mi-am luat LG cookie fresh la inceput de vara si acum este sticat. Nu ii mai merge Ecranul.:| superrr. Mai bine ia-ti txt http://www.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0 eu asa am acum nnumai ca e pe roz:d

| CocoM a răspuns:

Telefoanele sunt pentru vorbit, sunt sigura ca vrei sa-ti iei cu touch pentru ca vrei sa te joci[telefoanele cu touch sunt ft proaste{o verisoara de-amea a avut cu touch (Samsung Galaxy) si i s-a stricat intr-o zi.norocu' ei ca a mai fost in garantie}in concluzie nu sunt asa bune...si mai bine te multumesti cu un telefon pe sine sau chiar simplu]. Sper ca ti-am fost de ajutor

| mihainicula a răspuns:

Nokia n8.

| SecretName1234 a răspuns:

Buna! eu as spune iphone. dar acum depinde si parerea ta!

| Sylvye a răspuns:

LG gt500.

| Bibbixoxo a răspuns:

Iphone 4, Samsung galaxy sau HTC desire s happy